KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14456388
nr 1445 6388
Neil Cox
(f. 1955), Storbritannien
Signerad, ekorre. Akvarell, bildmått: 20x25cm, yttermått inklusive ram: 39x43cm
Neil Cox, bildkonstnär född 1955.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:51:12
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)